صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 5 مهر 1399  
اخبار

1399/2/9 سه‌شنبه با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب کشور؛ سربازان برگزیده مسابقه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر شدند مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه امر به معروف و نهی از منکر در پدافند هوایی منطقه جنوب کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، آیین تقدیر از سربازان برگزیده مسابقه امر به معروف و نهی از منکر با حضور سیدعلی هاشمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی کشور، امیر سرتیپ دوم غلامعباس اسماعیل‌زاده، فرمانده پدافند هوایی ارتش جنوب درجنوب/بوشهر ، حجت السلام علی عینی رییس عقیدتی- سیاسی پدافند هوایی  و تعدادی از سربازان، در محل صبحگاه این یگان برگزار شد.
سیدعلی هاشمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در این مراسم با تقدیر از مجموعه پدافند هوایی ارتش جنوب در حراست از حریم هوایی جنوب کشور گفت: تدبیر پدافند هوایی جنوب کشور در ترویج فرهنگ کتابخوانی جای بسی خرسندی و مباهات است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر بیان داشت: حراست و حفاظت از پالایشگاه ها، مرزهای هوایی، نیروگاه اتمی، با توجه به تهدیدهای همیشگی دشمن ارزشمند و ستودنی است.
سیدعلی هاشمی تصریح کرد: هر چه بیشتر در امر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم در دفاع از کیان جمهوری اسلامی محکم تر گام برداشته ایم.
وی با اشاره به برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی در سراسر کشور گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی و گسترش و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیرة ائمة معصوم(علیهم‌السلام) در بوشهر برگزار می‌شود.
هاشمی اضافه کرد این جشنواره به دو صورت کتبی و آنلاین برگزار می شود که رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال را در برمی گیرد و  علاقه‌مندان برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می‌توانند برای دسترسی به منابع این جشنواره به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و یا جهت شرکت در بخش آنلاین و  دریافت پرسشنامه و فایل PDF منابع به سایت www.samakpl.ir   مراجعه نمایند.

امیر سرتیپ دوم غلامعباس اسماعیل‌زاده، فرمانده پدافند هوایی ارتش جنوب درجنوب/بوشهر ، نیز در این مراسم گفت: مطالعه باعث بازشدن ذهن انسان و گرفتن تصمیمات منطقی در برهه های مختلف خواهد شد.
فرمانده پدافند هوایی ارتش جنوب خاطر نشان کرد: نوع کتاب باید به گونه ای باشد که انسان را به خدا نزدیک کند.
وی افزود: یگان ها و پادگان های نظامی ظرفیت خوبی برای کتابخوان کردن آن جامعه خواهد بود.
در پایان این مراسم از سربازان وظیفه امیرحسین حامدی، سبحان علی پناه، و مهرداد کاظمی به عنوان برگزیدگان مسابقه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است: بعد از پایان مراسم، از کتابخانه عمومی این پایگاه بازدید بعمل آمد و تعدادی از کتب مورد نیاز این کتابخانه تأمین گردید.

 
نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.