صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 5 مهر 1399  
اخبار
1398/12/17 شنبه با اعلام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر امسال آیین کتابخانه گردی برگزار نمی شود مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک 17 اسفند سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی کتابخانه های عمومی تا پایان سال، آیین کتابخانه گردی نیز برگزار نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر ، سیدعلی هاشمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور عنوان کرد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی کتابخانه های عمومی تا پایان سال، آیین کتابخانه گردی نیز برگزار نخواهد شد.

سید علی هاشمی افزود: این روزها و با وجود ویروس کرونا که کشور را در گیر خود کرده است، بهترین کار، در  خانه ماندن و شیرین‌ترین کار در خانه هم کتاب خواندن است.

وی بیان داشت: تعطیلی کتابخانه های عمومی گرچه تلخ است ، لیکن فرصتی است برای خانواده هاکه حالا که دور هم هستند با کتاب و مطالعه انس بیشتری پیدا کنند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر عنوان کرد: با اعلام خبر تعطیلی کتابخانه های عمومی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بلافاصله و با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، روند ضدعفونی کردن کتابخانه‌های عمومی کشور آغاز شده است  تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در زمان مقتضی کتابخانه های عمومی خدمت رسانی به مردم را از سر بگیرند.

گفتنی است: آیین کتابخانه گردی هر سال به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سراسر کتابخانه های عمومی برگزار می شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.