فهرست

فراخوان

فراخوان طراحی کتابخانه عشایری

تسليت

از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور صادر شد:

پیام علیرضا مختارپور در پی درگذشت رییس مجمع خیرین کتابخانه ساز استان بوشهر

پیام دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در پی درگذشت رییس مجمع خیرین کتابخانه ساز استان بوشهر صادر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، پیام تسلیت دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در پی درگذشت دکتر الله کرم لیراوی، رییس مجمع خیرین کتابخانه ساز استان بوشهر بدین شرح است:


«بسم‌الله الرحمن الرحیم»
 
وَ الْباقِياتُ الصَّالِحاتُ خَيْرٌ عِنْدَ رَبِّكَ ثَواباً وَ خَيْرٌ أَمَلًا
... و كارهاى ماندگار و شايسته، نزد پروردگارت پاداشى بهتر دارند و اميد داشتن به آنها نيكوتر است. (سوره مبارکه کهف - آیه شریفه ۴۶)
خبر درگذشت خیر نیکوکار و ارزشمند ‌«جناب آقای دکتر الله کرم لیراوی» رئیس انجمن خیرین کتابخانه ساز بوشهر و واقف کتابخانه عمومی حضرت رقیه روستای عامری دیلم، موجب تالم و تاثر بسیار گردید.
مساعی ارزشمند این خیر نیک اندیش در عرصه های مختلف، بویژه مشارکت در امر توسعه کتابخانه های عمومی با احداث کتابخانه و کمک‌های مالی به کتابخانه‌هاي عمومي استان بوشهر، جزوی از حسنات پربار آن زنده یاد است که ان‌شاالله در کارنامه اعمال نیک ایشان محسوب و ماجور خواهد بود.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ کتابداران، کارکنان و اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور، این ضایعه را به خانواده شریف لیراوی، سایر وابستگان آن مرحوم و مردم شریف استان بوشهر به ‌ویژه جامعه خیرین کتابخانه ساز تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای آن فقید شریف، غفران الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه احدیت مسئلت دارم.
 
و من الله التوفیق
علیرضا مختارپور
دبيركل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور