فهرست

فراخوان

فراخوان طراحی کتابخانه عشایری

اخبار برگزيده

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی صورت گرفت:

بازدید سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه های گناوه

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با حضور در شهرستان گناوه از وضعیت کتابخانه های عمومی بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان بوشهر، با هدف بررسی وضعیت و رفع مشکلات و نظارت بر روند ارائه خدمات در ایام کرونا، عباس نعمتی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر ، از کتابخانه عمومی شهرستان گناوه بازدید کرد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در این بازدید بیان کرد: همفکری و ارائه پیشنهادات سازنده همکاران می تواند موجب پیشرفت کاری و ارتقای خدمات در کتابخانه ها شود.


عباس نعمتی ضمن تشکر از زحمات کتابداران توصیه کرد: در زمانی که کتابخانه ها بدون حضور اعضا فعال هستند، شایسته است به منظور بهره گیری مناسب از زمان، کتابداران اقدام به اصلاح ثبت و ساماندهی و ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه ها، شاداب سازی و سامان دهی فضای داخلی کتابخانه ، منظم کردن رده های کتب موجود در قفسه ها، اصلاح داده ها و همچنین آماده سازی فضا و محیط کتابخانه برای حضور و خدمات رسانی به اعضا در فاز بعدی بازگشایی کتابخانه ها باشند.


وی با حضور در شهرستان گناوه از کتابخانه های عمومی شهدا و ولایت گناوه، شهدای محراب محمدصالحی، امام جواد(ع) چهارروستایی، شهید پولاد بندرریگ و وحدت اسلامی جزیره ها بازدید کرد.

 


 
عكس های مرتبط :