صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 26 خرداد 1398  
اخبار
a

a

a
1397/10/3 دوشنبه توسط کتابخانه شهید محسنی انارستان صورت گرفت: برگزاری مسابقه دنباله نویسی داستان مسابقه دنباله نویسی در کتابخانه شهید محسنی انارستان با میزبانی نوجوانان کتاب دوست برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، مسابقه داستان نویسی برای استعدادیابی دانش آموزان و ارائه راهکارهای لازم برای رشد نویسندگی در آنها در کتابخانه شهید محسنی برگزار شد.

آموزش داستان نویسی برای نوجوانان یک مهارت عالی است. کمک می کند تا مهارت های زبان خود را بهتر کنند، عشق به خواندن را درک کنند و تصورات خود را تقویت کنند.

 مهرناز مرشدی یکتا در بخش کودک کتابخانه بعد از برگزاری چند کارگاه دنباله نویسی و داستان نویسی و بیان نکات و تکنیک های نویسندگی ، برای استعدادیابی دانش آموزان یک مسابقه در نظر گرفتند که به بهترین داستانی که تمام قواعد و نکات نویسندگی را رعایت کرده باشد جایزه اهدا و آموزش های بیشتری به آن دانش آموز داده شود.

هر داستاني براي شكل گيري خود از « ساختار» و « عناصري» تشكيل مي شود كه با هنرمندي و خلاقيت داستان نويس به صورت يك داستان كامل، ظهور و نمود مي يابد و داستان نويس با كمك اين عناصر به آفرينش پيكره ي داستان مي پردازد. نويسنده با نوشتن يك داستان خوب و پرمحتوا پيام و هدفي سازنده را به خواننده منتقل و القا مي كند و خواننده نيز با علاقه ي فراوان از خواندن داستان كوتاه لذت فراوان مي برد چرا كه با آدم ها، مكان ها، شخصيت ها و حوادث مختلفي سروكار دارد كه برايش آشنا هستند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.