صفحه اصلي
زمان ديجيتال
جمعه 6 ارديبهشت 1398  
اخبار
همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتمایی در جزیره خارگ برگزار گردید.

همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتمایی در جزیره خارگ برگزار گردید.

همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتمایی در جزیره خارگ برگزار گردید.
1397/9/12 دوشنبه همزمان با هفته وحدت برگزار شد همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتمایی با رویکرد مطالعه همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتمایی در جزیره خارگ برگزار گردید. به گزارش  روابط  عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی  استان بوشهر ، همایش فرزند پروری و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جزیره خارگ برگزار گردید.
شکرالله پری غنچه رئیس کتابخانه های عمومی شهید مهدوی جزیره خارگ با بیان این موضوع افزود : این همایش با مشارکت امور بانوان بخشداری در سالن سینما صدف شرکت پایانه های نفتی خارگ برگزار شد . محوریت این کارگاه آموزشی درخصوص نقش کتابخانه و مطالعه در پیشگیری از آسیبهای اجتمایی و اصول رفتار مدیریت کودک وبروز مشکلات کودکان برای والدین جزیره خارگ بود که با حضور کارشناس مجرب این حوزه برگزار گردید.
پری غنچه اضافه کرد : امروزه ثابت شده که کتاب و کتابخانه نقش موثری به عنوان عامل و مانع بزهکاری فرزندان با تکیه بر پیشگیری در خانواده و مدرسه دارد و باید با وحدت گروهی و آموزش هنجارها و ارزشهای اجتمایی رو شهای اصلی خود را در زمینه تربیت کودکان تغییر بدهیم و با قرار دادن فضای مناسب کتابخانه ای و ایجاد حس اعتماد که کتابخانه ها می توانند آینده ای روشن برای فرزندانمان مهیا کنند آنها را به سمت سوی مطالعه و کتابخانه وا داریم .
نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.