صفحه اصلي
زمان ديجيتال
جمعه 6 ارديبهشت 1398  
اخبار
سس
1397/9/11 يكشنبه در راستای برگزاری نشست های کتابخوان: سومین نشست کتابخوان مدرسه ای در ریز برگزار شد همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی سومین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال 97 در مدرسه میرزای شیرازی پایه سوم با همکاری کتابخانه عمومی شهید عارفی ریز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی بوشهر، سومین نشست کتابخوان مدرسه ای ویژه کودکان و نوجوانان در تاریخ 26 آبان 97 در مدرسه  میرزای شیرازی پایه سوم با همکاری کتابخانه عمومی شهید عارفی ریز برگزار شد.

در این نشست ابتدا توضیحاتی در مورد معرفی کتاب و نحوی عضویت و استفاده از کتابخانه ارائه شد و سپس تعدادی از دانش آموزان  به معرفی کتابهایی از کتابخانه که مورد مطالعه قرار داده بودند، پرداختند.

هدف از برگزاری این نشست، از یک سو معرفی کتابهای کتابخانه به وسیله دانش آموزان و تقویت عادت به مطالعه و اعتماد به نفس در آنها و از سوی دیگر معرفی کتابخانه و ایجاد ارتباط با دانش آموزان و معلمان است.

در این نشست کتاب«چه موقع احساس ترس می‌کنید؟» نوشته جوی کوالی توسط علیرضا میرزایی، «چه راه‌هایی برای احترام گذاشتن به دیگران وجود دارد؟» نوشته جوی کوالی توسط امیر محمد چوبینه، کتاب«با دوستانتان چگونه رفتار می‌کنید؟»  نوشته جوی کوالی توسط متین حاجیانی، کتاب « شما چگونه از چشم‌ها و گوش‌ها‌یتان مراقبت می‌کنید؟» نوشته جوی کوالی توسط امیر عباس عارفی و کتاب « چه وقت احساس غم و غصه می‌کنید؟» نوشته جوی کوالی توسط علیرضا سلیمانی صفت معرفی شدند.

در پایان به منظور تشویق شرکت کنندگان جوایزی به آنها اهدا شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.