صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 22 تير 1399  
اخبار
1398/11/26 شنبه رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتی خبر داد: برگزاری جشنواره طرح نشاط اجتماعی در روستاهای دشتی در دهه فجر جشنواره طرح نشاط اجتماعی درروستاهای درازی، مل گل، درویشی، عربی، لاورشرقی به مناسبت دهه فجربرگزارگردید.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، جشنواره طرح نشاط اجتماعی درروستاهای درازی، مل گل، درویشی، عربی، لاورشرقی به مناسبت دهه فجربرگزارگردید.

محمد احمدی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتی در اینباره گفت: به برکت جمهوری اسلامی نهادهای متعددی در راستای حمایت از روستاییان و عشایر کشور ایجاد شده‌اند که زاییده انقلاب و تفکر انقلابی هستند و نشان ‌دهنده توجه ویژه به این مناطق می‌ باشد.

وی اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب امکانات فرهنگی همچون سایر امکانات در کوچکترین روستاها هم راه پیدا کرد و امروزه اهتمام به امر فرهنگ و گسترش ایزار وسایل آن برای همگان روشن است.

احمدی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا زمینه حضور تمام استعدادهای موجود در شهرستان را برای برگزاری با کیفیت طرح نشاط در روستاها فراهم کنیم.

وی بیان کرد: ایجاد شور و نشاط و شعف و شادی در روستاییان، شناخت و پرورش افراد مستعد روستایی در رشته های مختلف فرهنگی و ورزشی مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بود.

احمدی در پایان تأکید کرد: امیدواریم با تجربه ای که از برگزاری این جشنواره کسب کردیم و با آسیب شناسی آن، بتوانیم مکرر این جشنواره را به صورت گسترده تر برگزار کنیم.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.