صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 22 تير 1399  
اخبار
1398/11/12 شنبه همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می شود: اجرای یکصد و بیست و پنج برنامه فرهنگی در کتابخانه های بوشهر در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب کتابخانه های عمومی استان بوشهر با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می گیرند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتلابخانه های عمومی استان بوشهر هزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران125 برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان بوشهر برگزار می شود.

سیدعلی هاشمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر با تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: دهه فجر، دهه ماندگاری در تاریخ پر فراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باور ایران اسلامی و روز‌های اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که روحیه امید را در قلب مردم مسلمان جهان زنده کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر بیان داشت: در بهمن 1357، تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) به نقطه عطف خود رسید. در این روز سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن شد و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

وی خاطر نشان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بدون شک معجزه ای الهی بود که به دست معجزه گر مردی از سلاله پاک رسول خدا صلی الله علیه و آله ، به انجام رسید و چشم امید مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خیره ساخت که تأثیر سریع انقلاب اسلامی در منطقه و بر آشفتن شعله خشم مردم مسلمان و غیرمسلمان در بسیاری از کشورهای تحت سلطه استعمار، گواه روشنی بر این مدعاست؛ زیرا در کمتر مقطعی از تاریخ، شاهد پیروزی و تأثیرگذاری قاطع جنبشی صرفا مردمی بوده ایم.

وی با اعلام خبر اجرای بیش از یکصد برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان بوشهر خاطرنشان ساخت: برنامه های فرهنگی در قالب های نشست کتابخوان، بازنمایی کتاب، دیدار با خانواده شهدای انقلاب، عطرافشانی گلزار شهدا، مسابقات کتابخوانی و نقاشی ، نمایشنامه خوانی .... برگزار خواهد شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.