صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 25 تير 1399  
اخبار
1398/10/28 شنبه با مشارکت کتابخانه عمومی حجت الاسلام محسنی جمی صورت گرفت: اردوی فرهنگی دانش آموزان با برنامه های متنوع فرهنگی اردوی فرهنگی دانش آموزان در مدرسه فاطمه زهرا(س) با حضور معلمان و مسئول کتابخانه حجت الاسلام محسنی جمی برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، اردوی فرهنگی دانش آموزان در مدرسه فاطمه زهرا(س) با حضور معلمان و مسئول کتابخانه حجت الاسلام محسنی جمی برگزار گردید.

در این روز به یادماندنی اردویی فرهنگی در مدرسه فاطمه زهرای شهر جم برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی، با همکاری معلمان و مربیان پرورشی و بهداشت و مسئول کتابخانه عمومی جم تدارک دیده شد.

این اردو با انجام برنامه های متنوع از جمله صرف صبحانه گروهی، قصه گویی، اوریگامی و نمایش عروسکی با موضوع غذای سالم، برگزاری نمایشگاه کاردستی از آثار بچه ها و نمایش فیلم در روز بدون کیف برای دانش آموزان برگزار شد.

فائزه دانشور،‌مسئول کتابخانه عمومی حجت الاسلام محسنی جمی در این باره عنوان داشت: اردوی دانش آموزی یك فضای تربیتی و تمرینی است كه در آن اولین قدم برای تجربه استقلال، خودباوری ، اعتماد به نفس و زندگی گروهی برداشته می شود و شركت كنندگان در آن زندگی جدیدی را در میان گروه همسالان تجربه می كنند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.