صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 25 تير 1399  
اخبار

1398/10/18 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید. جمع خوانی کتاب در حلقه مطالعاتی یار مهربان نشست جمع خوانی کتاب مهربانترین پیامبر چهارشنبه یازدهم دیماه در کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، نشست جمع خوانی کتاب "مهربانترین پیامبر" چهارشنبه یازدهم دیماه در کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار شد.

به گفته ی خاور شیری، کتابدار این کتابخانه، نشست جمع خوانی کتاب، ویژه کودک و نوجوان و با هدف انس هر چه بیشتر کودکان و نوجوانان با کتاب، تقویت حس اعتماد به نفس و گسترش مهارتهای خواندن در آنان، در حلقه ی مطالعاتی یار مهربان برگزار گردید.

 در این برنامه حاضرین با خواندن حکایاتی کوتاه از کتاب "مهربانترین پیامبر" علاوه بر تجربه ی خوانش گروهی، به بازگویی حکایت های خوانده شده  به طور شفاهی پرداختند.

شیری افزود: کتاب "مهربانترین پیامبر" نوشته ی غلامرضا حیدری ابهری، تلاش می کند تا با زبانی ساده و تصاویر رنگی، خوانندگان کودک و نوجوان را با مهربانترین پیامبر بیشتر آشنا کند.

وی  افزود: نهال کتابخوانی را باید در سنین کودکی در ذهن و قلب بچه ها بکاریم تا این نهال در سنین بزرگسالی به شکل یک درخت پر ثمر شکوفا شود .

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.