صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 25 تير 1399  
اخبار

1398/8/4 شنبه كتابخانه حجت الاسلام محسني جمي برگزار کرد: جمع خواني كتاب قصه هاي كوتاه براي بچه هاي ريش دار كتاب قصه هاي كوتاه براي بچه هاي ريش دار اثر محمد علي جمالزاده در كتابخانه حجت الاسلام محسني جمي جمع خوانی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، با تلاش کتابداران کتابخانه های عمومی جم و با حضور اعضای فعال در کتابخانه، کتاب‌ "قصه هاي كوتاه براي بچه هاي ريش دار"  نوشته محمدعلي جمالزاده معرفی و جمع خوانی شد.

مهرناز مرشدي يكتا کتابدار کتابخانه عمومی حجت الاسلام محسني جمي هدف از این جمع خوانی را، تقویت اعتماد به نفس، انس هر چه بیشتر با کتاب و گسترش مهارتهای خواندن در اعضا عنوان کرد و افزود: در راستای اجرای سیاست های سال خواندن، برنامه‌های فرهنگی مختلفی در کتابخانه‌های عمومی در حال اجراست که جمع خوانی کتابهای برگزیده یکی از این برنامه ها می‌باشد.

در این شیوه از کتابخوانی هریک از حاضرین با قرائت صفحاتی از کتاب، علاوه بر تجربه کتاب ‌خوانی گروهی از امکان بحث و تبادل نظر نیز برخوردارند، این جلسه  با حضور جمعی از مادران خانه دار كه از اعضای فعال کتابخانه به شمار مي روند برگزار شد و بسيار مورد استقبال آن ها قرار گرفت.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.