صفحه اصلي
زمان ديجيتال
چهارشنبه 25 تير 1399  
اخبار


1398/7/30 سه‌شنبه همزمان با روز جهانی نابینایان؛ مراسم گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در کتابخانه شهید بهشتی برازجان برگزار شد. مراسم گرامیداشت روز جهانی عصای سفید با حضور مسئولین و روشندلان شهرستان دشتستان در کتابخانه شهید بهشتی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر مراسم گرامیداشت روز عصای سفید با حضور حمید انصاری رئیس بهزیستی شهرستان دشتستان، سید خدیجه حسینی از اعضای شورای اسلامی، مرتضی ایزدی رییس  اداره ثبت و اسناد، دکتر محمدعلی تماری رییس اداره کار، دکتر صیادی روانشناس و مجتبی عباسی رییس اداره کتابخانه های دشتستان در کتابخانه شهید بهشتی برازجان برگزار شد .

مجتبی عباسی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان به لزوم ارائه خدمات شایسته به روشندلان اشاره کرد و اظهار داشت: فراهم کردن زمینه مساعد جهت بهره مندی یکسان همه اقشار از خدمات کتابخانه ای از اولویت هایی کتابخانه های عمومی است .

وی افزود: کتابخانه نابینایان شهید بهشتی، یک قطب فرهنگی برای خدمات رسانی به روشندلان شهرستان است و ان شا الله در آینده نزدیک بخش ناشنوایان نیز به این کتابخانه افزوده خواهد شد.

فاطمه کاووسی، مسئول بخش نابینایان کتابخانه شهید بهشتی اظهار داشت: روز جهانی عصای سفید را به تمام روشندلان جهان تبریک می گویم .

وی افزود: برای اینکه یک نفر خوب ببیند باید دلش را پر از نور کند .

کاووسی اذعان داشت: خیلی سپاسگزارم از همه مسئولینی که در این سالها با ما همکاری نمودند و از تمامی شما عزیزان می خواهم که نگاه شما به روشندلان یک نگاه مثبت و به دور از تبعیض باشد .

در ادامه حمید انصاری رئیس اداره بهزیستی شهرستان دشتستان ضمن گرامیداشت روز عصای سفید، گفت: این روز در واقع برای همه ما یادآور لزوم توجه بیش از پیش به نیازهای معلولان جامعه و مطالباتی است که باید توسط مسئولان شنیده و مرتفع شود تا برای این عزیزان شرایط زندگی مطلوب و با کیفیتی فراهم شود.

رییس اداره بهزیستی شهرستان دشتستان گفت: وظیفه ی همه ما فراهم کردن فرصتی است تا عزیزان روشندل بتوانند استعدادهای خود را در جامعه به رخ بکشند. 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.