صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 22 تير 1399  
اخبار

1398/7/8 دوشنبه همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس نشست تخصصی کتابخوان دفاع مقدس در بوشهر برگزار شد. نشست تخصصی کتابخوان دفاع مقدس با حضور نویسندگان، رزمندگان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی خلیج فارس بوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، نشست تخصصی کتابخوان دفاع مقدس صبح شنبه ششم مهرماه با حضور نویسندگان، رزمندگان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

سیدعلی هاشمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در این جلسه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادتها و دلاورمردی های ایثارگران در جنگ تحمیلی گفت: نشست تخصصی کتابخوان از جمله فعالیتهای اساسی نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که با حضور نخبگان برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر عنوان کرد: جنس رزمندگان، ایثارگران وشهدای دفاع مقدس از جنس شهیدان کربلاست و و در امتداد هم قرار دارند.

سیدعلی هاشمی اضافه کرد: طرح اوباما در براندازی جهوری اسلامی و استراتژی ترامپ در شوروی سازی انقلاب اسلامی ایران تهدیدی جدی برای این نظام مقدس است.

وی اضافه کرد : دشمن هر روز مترصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و رسالت ما این است که خاطرات رزمندگان و رشادتهای ایثارگران به نسل امروز و نسل های آینده و منتقل کنیم.

در این نشست کتاب های «خونابه اروند» نوشته منصور کارگر توسط نویسنده اثر، کتاب «ملاقلات در فکه» نوشته نوشته سعید علامیان توسط مصطفی عرب زاده و کتاب « اشک مهمان چشم های محسن» نوشته محمدکاظم اتابک توسط نویسنده اثر معرفی و ارائه شد.

در حاشیه نشست کتابخوان از مروارید رازقی کتابدار برگزیده، عصمت خواجه زاده برگزیده کودک و پروانه منفرد برگزیده بخش نوجوان در جشنواره هدهد سفید تجلیل بعمل آمد.

در پایان این برنامه کتاب «تاعروج» نوشته علیرضا عابدی و عبدالحسین بحرینی نژاد، کتاب «خونابه اروند» نوشته منصور کارگر و کتاب «گنجینه آسمانی» نوشته علیرضا عابدی و علیرضا فخرایی رونمایی شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.