صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 22 تير 1399  
اخبار


1398/4/30 يكشنبه به همت کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش عفاف و حجاب ویژه کودک و نوجوان به همراه برپایی نمایشگاه کتاب از کتابهای موجود در کتابخانه با موضوع حجاب به مناسبت هفته عفاف و حجاب در کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، همزمان با هفته عفاف و حجاب، همایش عفاف و حجاب به همراه بازنمایی کتاب با موضوع مرتبط در کتابخانه عمومی ولایت گناوه برگزار گردید.

خاور شیری کتابدار کتابخانه عمومی ولایت گناوه در این باره گفت: در این برنامه که با حضور کودکان و نوجوانان برگزار گردید، کمالی، مدیر مرکز پیش دبستانی نورالزهرا (س)  و جعفری از طلاب حوزه علمیه به ایراد سخنانی در باب  اهمیت و جایگاه عفاف و حجاب پرداختند.

کمالی در بخشی از سخنان خود  بیان داشت: خداوند موجودی به نام زن را آفرید و او را فرشته زمین قرار داد و به همراه این فرشته زمینی و این مروارید گرانبها، هدیه ای هم فرستاده تا مروارید در آن قرار گیرد و آن حجاب اسلامی است .

ایشان افزود: نشان زن مسلمان چادر است ، و الگوی ما زنان اسلام، حضرت زهرا (س) و مادرش خدیجه (س)  و زنان صدر اسلام مثل آسیه (س) و ... می باشد.

در این همایش، همچنین کتابی  با عنوان  "نقش و رسالت زن : عفاف و حجاب در سبک زندگی ایرانی –اسلامی " برگرفته از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به کوشش امیرحسین بانکی پور فرد توسط کوثر حاجیانی از اعضای کتابخانه ارائه و معرفی گردید.  اجرای نمایش عروسکی با موضوع حجاب از دیگر برنامه های این همایش بود .

لازم به ذکر است برپایی نمایشگاه از کتابهای موجود در کتابخانه با موضوع حجاب از دیگر برنامه های کتابخانه عمومی ولایت گناوه در هفته عفاف و حجاب می باشد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.