صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/15 شنبه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) برگزار شد. جشن میلاد کریمه اهلبیت(س) و روز دختر در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر ویژه برنامه های جشن میلاد در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهرهمزمان با فرارسیدن دهه کرامت و میلاد باسعادت کریمه اهل بیت مظهر عصمت و نجابت حضرت معصومه (س) و بزرگداشت روز ملی دختر مراسم جشنی با اجرای برنامه های ویژه همچون قرائت قرآن، شعر، دکلمه، سرود و مولود خوانی و قصه گویی کتاب «فاطمه و فاطمه»  با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان دختر در محل کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.

عالی پور مسول کتابخانه ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر و همچنین با بیان جایگاه و شخصیت ویژگیهای بارزایشان، آن حضرت را به عنوان اسوه کامل اخلاق و اخلاص عنوان نمود.

وی روز ملی دختر را فرصتی مناسب برای گردآمدن حول شخصیت گرانقدر حضرت معصومه (س) و بررسی جایگاه دختران در جامعه و توجه به ارزش های آنان از دیدگاه اسلامی، تشویق، تکریم و تقدیر از دختران موفق و تبیین مقام و منزلت دختران و الگو قرار دادن بزرگانی چون حضرت فاطمه معصومه (س) در زندگی عنوان نمود.

مسئول کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز هدف از برگزاری این مراسم را معرفی شخصیت والای حضرت معصومه (س) و الگوی مناسبت به آنان به منظور ارتقای سطح بینش و بصیرت آنان در خصوص حفظ حرمت عفاف و حجاب عنوان کرد و افزود: هرچه تربیت دختران امروز براساس الگوی اسلامی نشات گرفته باشد در آینده خانواده و جامعه ای سالم خواهیم داشت.

در پایان مراسم به همین مناسبت به افرادی که نام معصومه داشتند جوایزی از طرف کتابخانه عمومی شهدای سپاه اهداء گردید.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.