صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/10 دوشنبه در دیدار مدیر کل کتابخانه های استان با معاونین صدای و سیمای استان مطرح شد: استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود صدا و سیما در تبلیغ نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به منظور تببین نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با معاون صدا و معاون خبر صدا و سیمای مرکز بوشهر دیدار و گفتگو کرد.
هاشمی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی و گسترش و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیرة ائمة معصوم(علیهم‌السلام) در بوشهر  در حال برگزاری است و تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت.

سیدعلی هاشمی گفت:این جشنواره با هدف اشاعه و ترويج فرهنگ منور رضوي، گسترش فرهنگ كتاب‌خواني و مطالعه كتاب‌هاي مرتبط با سيره‌ي پاك ائمه‌ي معصومين عليهم‌السلام به‌ویژه حضرت امام رضا عليه‌السلام و شناسايي و معرفي كتاب‌هاي فاخر مرتبط با فرهنگ و سيره اهل‌بيت عليهم‌السلام از طريق توليد و انتشار گسترده‌ي اين آثار برگزار می‌شود.

وی تاثیر تبلیغات توسط صدا وسیما در افزایش مشارکت مردم استان را انکار ناپذیر دانست و از صدا و سیمای مرکز بوشهر دعوت کرد تا با همراهی و همکاری در این زمینه، بستر شرکت حداکثری مردم را در این رویداد فرهنگی فراهم آورد.

در این نشست مشترک غلامعباس صفرپور، معاون صدا و محمدباقر رزمجومين، معاون خبر مرکز صدا و سیمای مرکز بوشهر با تأکید بر گسترش سیره اهلبیت (ع) و جشنواره کتابخوانی رضوی، اعلام آمادگی کردند در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی بخصوص ترویج فرهنگ رضوی از ظرفیتهای  موجود استفاده کنند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.