صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/10 دوشنبه در نشست هم اندیشی مسئول کتابخانه ریسعلی دلواری با فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار مطرح شد حضور فعال کتابخانه و کتابداران در پروژه مطالعاتی سپاه بخش دلوار فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلوار، حضور فعال کتابخانه و کتابداران را در پروژه مطالعاتی سپاه بخش دلوار مورد تأکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، نشست هم اندیشی مسئول کتابخانه عمومی ریسعلی دلواری شهر دلوار و فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلوار با هدف ترویج کتاب و توسعه فرهنگ کتابخوانی، برگزار گردید.

 در این نشست عمار خدری، مسئول کتابخانه عمومی دلوار ضمن اعلام آمادگی کتابخانه های این بخش در عضویت رایگان بسیجیان، خواستار ترغیب این نیروها به عضویت در کتابخانه های عمومی بخش شد.

در این نشست سرهنگ ایرج سلیمانی، فرمانده سپاه امام حسین (ع) دلوار حضور کتابداران در جلسات هفتگی یا دو هفته ای فرهنگی مرکز مقاومت را مؤثر و ضروری دانست و افزود: شرکت کتابداران بعنوان کارشناسان فرهنگی و معرفی کتاب در این جلسات می تواند نقش تاثیرگذاری در برنامه ریزی فرهنگی این شهر داشته باشد.

ایشان همچنین حضور فعال کتابخانه و کتابداران در پروژه مطالعاتی سپاه بخش دلوار را مورد تأکید قرار دادند.

در پایان این نشست فرمانده سپاه امام حسین(ع) دلوار استفاده از ظرفیت های بسیج در امر کتابخوانی و برگزاری جلسه ای میان مسئولین کتابخانه های عمومی و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج در بخش دلوار را ضروری دانسته و حمایت قاطع خود را از اجرای برنامه های فرهنگی مرتبط با کتاب و کتابخوانی در بخش اعلام نمودند. 

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.