صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/3 دوشنبه در ادامه برگزاری نشست های کتابخوان در جم؛ منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهید محسنی انارستان معرفی شد به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اولین نشست کتابخوان کتابخانه ای در سال 98 در کتابخانه عمومی شهید محسنی انارستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی بوشهر، به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی،  نشست کتابخوان کتابخانه ای ویژه کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهید محسنی انارستان برگزار شد. در این نشست منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در رده سنی کودک و نوجوان معرفی شد.

ابراهیم زارعی مسئول کتابخانه شیدمحسنی انارستان هدف از برگزاری این نشست، را از یک سو معرفی کتابهای کتابخانه با محوریت امام رضا(ع) و امام جواد(ع) و از سوی دیگر تقویت عادت به مطالعه و پرورش اعتماد به نفس در شرکت کنندگان دانست.

در این نشست کتاب « مسافر هشتم» به روایت مژگان شیخی توسط زهرا حیدری، کتاب «با کبوترهای گنبد» به کوشش احمد میرزاده توسط فاطمه طباطبایی، کتاب «درختی که بال درآورد» نوشته مجید ملامحمدی توسط پوریا حیدری و کتاب «کبوترها و آهوها» به کوشش سید احمد میرزاده توسط توسط محمدامین یمینی معرفی شدند.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.