صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/3 دوشنبه فرماندار عسلویه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی: برای تقویت مهارت کتابخوانی باید از ظرفیت خانواده و مدرسه بهره برد یوسفی فرماندار شهرستان عسلویه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی، خاطر نشان کردند: مطالعه کتاب یک مهارت است و می بایست برای تقویت این مهارت از ظرفیت خانواده و مدرسه استفاده نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، در ابتدای جلسه احمد شاکرراد، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان عسلویه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های این شهرستان به بیان برنامه های فرهنگی و اوقات فراغت پرداختند.

در ادامه عبدالنبی یوسفی، فرماندار عسلویه با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی, خاطر نشان کردند: مطالعه کتاب یک مهارت است و می بایست برای تقویت این مهارت از ظرفیت خانواده و مدرسه استفاده نمود.

فرماندار عسلویه در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر پرداخت به موقع حق نیم درصد کتابخانه ها از درآمد شهرداری ها، تصریح کرد: پرداخت این سهم حق قانونی کتابخانه است و شهرداری ها باید حق قانونی کتابخانه را به حساب انجمن کتابخانه های عمومی واریز کنند و این امر باعث توسعه کتابخوانی و اجرای هرچه بهتر امورات فرهنگی توسط کتابخانه خواهد شد.

فرماندار شهرستان همچنین بر ضرورت راهکارهای لازم جهت تشویق و ترغیب دانش آموزان و جوانان به کتاب و کتابخوانی تاکید کرد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.