صفحه اصلي
زمان ديجيتال
شنبه 2 آذر 1398  
اخبار
1398/4/1 شنبه در دیدار مدیر کل کتابخانه های استان با فرماندار تنگستان مطرح شد: مطالبات کتابخانه‌ها از شهرداری‌های استان پرداخت شود مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر در دیدار با فرماندار تنگستان خواستار پرداخت مطالبات کتابخانه‌های عمومی از شهرداری‌ها شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر؛ مشکلات و مسائل کتابخانه های عمومی تنگستان در دیدار سیدعلی هاشمی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان مورد بررسی قرار گرفت.

سید علی هاشمی در نشست با مسئولان شهرستان تنگستان اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت‌های کتاب‌خوانی در استان بوشهر تلاش خوبی صورت گرفته اما کافی نیست.

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر افزود: امیدواریم با پرداخت مطالبات کتابخانه‌ها از شهرداری‌ها و تعهد و جدیت بیشتر شاهد گسترش و ارتقای بیش از پیش سطح فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در این شهرستان باشیم.

وی با اشاره به برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: به لطف الهی تا کنون شاهد استقبال قابل توجهی از مردم فرهیخته استان بوشهر بوده ایم.                                         

هاشمی افزود: با توجه با استقبال خیلی خوب مردم از این رویداد فرهنگی، تا 15 تیرماه جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شده است که علاقه مندان می توانند جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.

فرماندار تنگستان نیز در این نشست، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را از ویژگی های عمده یک جامعه پویا و شاداب برشمرد و گفت: در جامعه ای که یادگیری و مطالعه وجود داشته باشد، مفاسد و آسیب های اجتماعی کمتری وجود دارد.

عبدالحسن رفیعی‌پور فرهنگ را زیربنای سایر امور جامعه در ابعاد مختلف دانست و اظهار داشت: اگر بتوانیم مسائل و مشکلات فرهنگی جامعه را حل کنیم، سایر مسائل و مشکلات جامعه در حوزه های دیگر قابل حل است.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.