صفحه اصلي
زمان ديجيتال
دوشنبه 29 مهر 1398  
اخبار

1398/3/7 سه‌شنبه با هدف توزیع مناسب منابع اطلاعاتی صورت گرفت؛ توزیع 1800 بسته مجلات و نشریات در بوشهر هزار و هشتصد بسته مجلات و نشریات در قالب 15 عنوان در مراکز عمومی شهر بوشهر توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و استفاده بهینه از زمان فراغت مردم در سالن های انتظار، هزار و هشتصد نشریه از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در شهر بوشهر توزیع شد.

سیدعلی هاشمی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در این رابطه عنوان کرد: با توجه به رسالت اصلی کتابخانه های عمومی استان در فراگیر کردن فرهنگ مطالعه در بین مردم، طرحی تحت عنوان "سفیر کتابخانه" در شهر بوشهر اجرا شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر اضافه کرد: بسته ی فرهنگی "سفیر کتابخانه" حاوی مجلات و نشریاتی با موضوعات خانواده، هنر، فرهنگ، سلامت و کودک و نوجوان خواهد بود.

سیدعلی هاشمی بیان داشت: این طرح در فاز اول گستره شهر بوشهر ار در بر می گیرد که در صورت تأمین منابع در سایر شهرهای استان نیز اجرا خواهد شد.

وی افزود: در راستای اجرای طرح سفیر کتابخانه، بسته های حاوی نشریات در بین مطب پزشکان، سالن آرایشگاه ها، ایستگاه های اتوبوس،، بانکها، دفاتر ادارات و مراکز پر رفت و آمد توزیع شد.

این طرح با هدف توزیع مناسب منابع اطلاعاتی در مکان‌های پر رفت و آمد و با هدف دسترسی آسان مردم و همچنین به چرخه درآمدن منابع اطلاعاتی اجرا شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.