صفحه اصلي
زمان ديجيتال
دوشنبه 29 مهر 1398  
اخبار
1398/2/23 دوشنبه با محوریت نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاکی برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش کاکی به ریاست بخشدار بخش و با حضور اعضا و جمعی از فرهنگیان با موضوع تبیین و تشریح نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، اسدالله حاجیانی بخشدار بخش کاکی در این نشست با اشاره به ابعاد معنوی جشنواره کتاب خوانی رضوی خاطر نشان کرد: اعتقاد قلبی مردم به اهل بیت (ع) به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خود مشوق بزرگی برای آشنایی با سیره آن حضرت می باشد.

بخشدار کاکی گفت: اکنون که این فرصت توسط نهاد کتابخانه های عمومی فراهم شده است جا دارد تمام دستگاههای اجرایی با کتابخانه عمومی جهت باشکوه تر برگزار نمودن این جشنواره همکاری نمایند.

وی با تأکید بر این که استقبال مردم در سال گذشته از این جشنواره خوب بوده است، اظهار داشت: امیدواریم امسال با اطلاع رسانی مناسب، زمینه مشارکت گسترده تر مردم در این جشنواره فراهم شود.

در ابتدای این نشست صدیقه اکبری، مسئول کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) شهر کاکی به ارائه گزارشی درباره نحوه برگزاری نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی پرداخت.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.