صفحه اصلي
زمان ديجيتال
دوشنبه 29 مهر 1398  
اخبار

1397/12/25 شنبه به منظور غنی سازی کتابخانه شهید بهشتی برازجان صورت گرفت: اهدای 110 جلد کتاب توسط سرپرست فرمانداری دشتستان سرپرست فرمانداری دشتستان با هدف کمک به ترویج کتابخوانی و فرهنگ اهدای کتاب 110 جلد کتاب به کتابخانه عمومی شهید بهشتی برازجان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، دکتر جواد لقمان زاده، سرپرست فرمانداری دشتستان در دیدار با مجتبی عباسی، رییس اداره کتابخانه های شهرستان دشتستان با بیان اینکه غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی از شاخص های رشد فرهنگی در جامعه است، تاکید کرد: کتابهای اهدایی می تواند نیاز مطالعاتی مردم را در کتابخانه های عمومی و علاقه مندان به مطالعه مرتفع کند.

وی اظهار کرد: به منظور توسعه فرهنگ مطالعه، رفع موانع و مشکلات کتابخانه های عمومی و اجرای برنامه های ترویجی و مطالعاتی در آنها باید مورد توجه قرار بگیرد.

سرپرست فرمانداری دشتستان با تاکید بر تلاش برای تقویت فرهنگ مطالعه، افزود: کتابخوانی موضوعی دقیق و ظریف است و اگر بتوانیم طعم شیرین مطالعه را به کودکان و نوجوانان بچشانیم، در ترویج این فرهنگ موفق خواهیم بود.

مجتبی عباسی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دشتستان گفت : با همت کتابداران و مردم فرهنگ دوست شهرستان ، از ابتدای سال تاکنون به کتابخانه های عمومی دشتستان 4333 جلد کتاب در رده ها و موضوعات مختلف اهدا شده است .

در این دیدار سرپرست فرمانداری دشتستان با هدف کمک به ترویج کتابخوانی و فرهنگ اهدای کتاب 110 جلد کتاب به کتابخانه عمومی شهید بهشتی برازجان اهدا کرد.

وی افزود : کتاب‌های اهدایی می‌تواند در مرتفع نمودن نیاز مطالعاتی مردم که به کتابخانه‌های عمومی مراجعه می‌کنند موثر واقع شود .

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.