صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 5 خرداد 1398  
اخبار
یی

یی
1397/12/4 شنبه همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) مراسم سوگواری آن حضرت در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار شد به مناسبت سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) مراسم سوگواری ومعرفی کتاب با حضور دانش اموزآن در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به مناسبت سالروز وفات بانوی دوعالم مادر حماسه سازان  دشت کربلا حضرت فاطمه ام البنین (س) مراسم سوگواری آن حضرت با حضور دانش آموزان و با مداحی و سخنرانی حجت الاسلام جنگی و همچنین معرفی کتاب  حضرت اباالفضل (ع) و مادر ایشان در کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید.
 

در این مراسم حجت الاسلام جنگی ضمن تسلیت رحلت این بانوی بزرگوار، در مورد شخصیت و شان و منزلت بی بی دوعالم حضرت فاطمه ام البنین (س) مطالبی را بیان نمود.

وی تصریح کرد: این بانوی بزرگوار در ادب، شجاعت ، صبوری و فداکاری زبانزد عام و خاص بود و همه مادران و همسران باید در زندگی خود از ایشان الگو پذیری کنند.

 همچنین در این مراسم با معرفی کتاب «حضرت اباالفضل (ع)» به معرفی و زندگینامه حضرت ام البنین (س) و فرزند رشیدش حضرت اباالفضل (ع) و واقعه کربلا پرداخته شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.