صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398  
اخبار
برگزاری جمع خوانی و نشست کتابخوان در دامان طبیعت

برگزاری جمع خوانی و نشست کتابخوان در دامان طبیعت

برگزاری جمع خوانی و نشست کتابخوان در دامان طبیعت

برگزاری جمع خوانی و نشست کتابخوان در دامان طبیعت
1397/11/13 شنبه مسول کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز خبرداد: برگزاری جمع خوانی و نشست کتابخوان در دامان طبیعت نشست کتابخوان و جمع خوانی با حضور دانش آموزن مدرسه شهید یگانه در دامان طبیعت توسط کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و افزایش شور و اشتیاق کودکان به  کتاب و مطالعه نشست کتابخوان و همچنین جمع خوانی کتاب «چرا باید مواظب طبیعت باشم؟» نوشته جن گرین، با حضور دانش آموزان مدرسه شهید یگانه و معلمان در دامان طبیعت برگزار گردید.

کلثوم عالی پور، مسول کتابخانه عمومی شهدای سپاه بنه گز، هدف از اجرای این برنامه را ایجاد شور وانگیزه مطالعه در کودکان، ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه عنوان نمود.

 وی تصریح کرد: برای جذب افراد به مطالعه باید از سنین کودکی با روشها و خلاقیت های جذاب و مختلف  و در مکان های گوناگون با اجرای برنامه های فرهنگی از قبیل قصه گویی، نشت های کتابخوان و غیره تلاش کنیم تا نشان دهیم در هر مکان و شرایطی می توان مطالعه کرد و با کتاب انس گرفت.

در این نشست کتاب «مراقب رفتارتان در پارک باشید» از پارمیس کشاورزی توسط زهرا دشتبان، «قشنگترین زمستان» ازمرجان کشاورزی آزاد توسط زینب دلبوت، « روباه و گرگ خاکستری» از مسلم ناصری توسط کیمیا مصری، « مادر مسیحی من» از مجید ملامحمدی توسط حکیمه جمالی و« فتیله ای ها» از سید نوید سید علی اکبر توسط زهرا صادقی معرفی و ارائه گردید.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.