صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398  
اخبار
a

b
1397/11/10 چهارشنبه با معرفی 4 کتاب در انارستان برگزار شد طرح های ابتکاری در برگزاری سلسله نشست های کتابخوان کتابخانه شهید محسنی انارستان! نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی شهیدمحسنی انارستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، نشست کتابخوان کتابخانه ای ویژه کودک و نوجوان درکتابخانه عمومی شهید محسنی انارستان برگزار شد.

به ابتکار مهرناز مرشدی یکتا، مسئول کتابخانه شهید محسنی، نشست کتابخوان با شیوه ای نوین و با بهره مندی از کارگاه اندیشه ورزی و آموزش خواندن و خلاصه گویی برگزار شد.

وی در این خصوص اظهار داشت: در این نشست، ارائه دهندگان با بیان دلایل منطقی و رعایت قوانین تسهیل گری به معرفی کتاب خود به عنوان کتابی کاربردی و مفید پرداختند و با اثبات دیدگاه هایشان، دیگران را نیز به مطالعه کتاب تشویق کردند.

در این نشست کتاب « مورچه و حضرت سلیمان» نوشته عبدالودود امین توسط نبی الله طباطبایی ،« قصه هایی از امام علی (ع) و یارانش، راه و چاه» نوشته مژگان شیخی توسط ابوالفضل مرادی، « سفر به سرزمین غدیر خم» نوشته مهدی وحیدی صدر توسط محمدامین یمینی و کتاب « خدا به حرف هایم گوش داد»  نوشته رحیم مخدومی توسط احمدرضا حیدری معرفی گردید.

مرشدی یکتا مسئول کتابخانه عمومی شهید محسنی اهداف این نشست ها را نیازسنجی ذائقه مطالعاتی عموم مردم و بهبود نگرش افراد و کیفیت سبک زندگی در اثر مطالعات هدفمند و کاربردی دانستند.

گفتنی است رعایت قوانین گفت و گو و خواندن و شنیدن فعال همراه با نشست پرسش و پاسخ و بحث های چالشی از برنامه های جانبی کتابخانه شهید محسنی است.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.