صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398  
اخبار
dd
1397/11/9 سه‌شنبه رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوشهر خبر داد: ‍ برگزاری کارگاه آموزش داستان‌نویسی در کتابخانه مصلحیان بوشهر کارگاه آموزش داستان‌نویسی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوشهر و با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در کتابخانه مصلحیان برگزار می شود.    به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان بوشهر، کارگاه آموزش داستان‌نویسی با حضور نویسندگان و اهل قلم بوشهر شنبه 13 بهمن ماه  ساعت 9  صبح در کتابخانه عمومی مصلحیان بوشهر برگزار می شود.
 

زینب جعفری رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوشهردر این باره عنوان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه افزایش مهارت‌های خلاقانه‌ ادبی و نویسندگی بومی شهرستان است و افراد با نظریه‌های ادبی و شناخت سبک‌های داستان‌نویسی در ادبیات ایران و جهان شناخت پیدا می کنند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوشهرگفت: شرکت‌کنندگان در این دوره، شناخت مقدماتی درباره‌ عناصر داستان نویسی و زاویه ی دید، شخصیت و... بحثی نظری درباره‌ روش ها و شیوه های داستان نویسی را زیر نظراستاد این رشته، فرید میرشکار انجام می دهند.

روش برگزاری در جلسات، نخست بحثهای نظری درباره‌ شیوه‌های داستان‌نویسی انجام خواهد شد، سپس داستان نویسی به صورت کارگاهی با اعضای کلاس پیش خواهد رفت و در جلسات پیشرفته تر داستان هرکدام از شرکت‌کنندگان کارگاه در جمع خوانده و بررسی می‌شود و در بحث راجع به داستان‌ها، شیوه‌ به‌کارگیری خلاقانه و هدفمندِ عناصر داستان برای القای درونمایه‌ مورد نظر نویسنده بحث خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت در این دوره برای عمومی آزاد و رایگان خواهد بود.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.