صفحه اصلي
زمان ديجيتال
يكشنبه 1 ارديبهشت 1398  
اخبار
شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند

شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند

شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند
1397/11/7 يكشنبه با میزبانی کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره؛ شبانکاره ای ها کتاب‌های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند نشست کتابخوان بهمن ماه کتابخانه عمومی شبانکاره با حضور دکتر حمیدرضا پیغمبری، عضو گروه تاریخ هیئت علمی دانشگاه خلیج فارس در کتابخانه عمومی این شهر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، نشست "کتاب‌خوان"  کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره با حضور دکتر حمید رضا پیغمبری، دکتر یعقوب فولادی، اعضای این کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

طیبه زارع، مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره در ابتدای این مراسم به معرفی نشست کتابخوان پرداخت و گفت: به دلیل استقبال بسیار خوب از نشست کتابخوان، این نشست به صورت هفتگی و از سال 95  در شبانکاره برگزار می شود.

زارع خاطرنشان کرد: نشست کانون همیاران کتاب به طور مستمر و با محوریت نشستهای کتابخوان (نشست به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده) پنجشنبه ها در کتابخانه عمومی  شبانکاره برگزار می شود

مسئول کتابخانه عمومی شبانکاره  برگزاری مستمر نشستهای کتابخوان در شبانکاره را گامی مهم و تاثیر گذار در علاقه مند کردن افراد به کتاب و مطالعه عنوان کرد و افزود: تا کنون بیش از 120نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی بخش شبانکاره، به صورت نشست کتابخوان عمومی، تخصصی و مدرسه ای اجرا شده است.

در این نشست، کتاب‌های «ایرانشهر و دنیای ساسانی» نوشته تورج دریایی، توسط حمیدرضا پیغمبری ؛  «قهوه سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین، توسط یعقوب فولادی؛ « من زنده ام» نوشته معصومه آباد، توسط طیبه زارع؛ «دزیره » نوشته آن ماری سلینکو، توسط اکرم دهدشتی؛ معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

نسخه قابل چاپ

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.