اخبار1397/9/25 يكشنبه کارگاه قصه گویی با نمایش عروسکی در کتابخانه عمومی شهید محسنی انارستان برگزار شد قصه گویی و نمایش خلاق ! کارگاه قصه گویی با نمایش عروسک های دستی در کتابخانه شهید محسنی انارستان با میزبانی کودکان مهدکودک باغ شاپرک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، کارگاه قصه گویی با عروسک های دستی در بخش کودک کتابخانه شهید محسنی انارستان برگزار گردید.

مهرناز، مرشدی یکتا مسئول کتابخانه شهید محسنی گفت: در داستان ها معمولا واقعیت های زندگی و علمی با چاشنی تخیل در هم آمیخته می شود تا پیام به گونه ای دلنشین انتقال یابد، رویدادها و اوج ها، فرودها و گره های داستان سبب کشش و ذوق شنونده کودک می شود و در نمایش خلاق، فرآیند کامل یادگیری وجود دارد و روشی مناسب برای تنوع بخشی به فعالیت های یاددهی - یادگیری است که شور و نشاط و تفریح را برای کودکان به ارمغان می آورد.

در این کارگاه قصه “کلاغ ها و فرار ”بصورت نمایش عروسک‌های دستی توسط مسئول کتابخانه، خانم مرشدی یکتا اجرا شد و با استقبال بسیار زیاد بچه ها رو برو گشت، کارگاه های قصه گویی یکی از پرطرفدارترین برنامه های بخش کودک در کتابخانه است که موجب جذب مخاطب و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان می شود.